Ercan Araç Kiralama

Ercan Havalimanında araç kiralama isterseniz araç seçeneklerine bakarak seçebilirsiniz. Havaalanında araç kiralama şansınız artık sizin elinizde.

Ercan rent a car hizmetini gerek halkımıza gerekse turistlerimize vermeye devam ediyoruz. Araçlarımız bakımları işinde deneyimli kişiler tarafından her daima kontrol edilip, gerektiği an, zaman kaybetmeden bakım, onarımı ve servisleri düzenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Sizin konforunuza uygun şekilde dizayn edilmiş olan Mercedes vito viano ve sedan model araçlarımızdan birini seçerek istediğiniz şekilde rahat bir yolculuk geçirmeniz için bütün imkanlarımızı siz müşterilerimiz için sunmaktayız.

Kıbrıs adasının güzelliklerini görmek isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet sunmak bizim en güzel görevimizdir ve adada en iyi hizmeti vermek için müşterilerimizin yorumlarına önem veriyoruz. Adamız gezilip görülecek tarihi yerler, doğal güzellikler, denizler, tepeler ve birçok eserle doludur. Bu güzellikleri hem görmek, hem de görürken rahat konforlu ve güvenilir yolculuk yapmak isterseniz doğru adrestesiniz. Kıbrıs’a tatile gelen turistlerin çok büyük bir kısmı uçakla yolculuğu tercih etmektedir. Uçaktan indikten sonra Kıbrıs adasını gezmek isteyen müşterilerimiz araç kiralayarak zaman kaybetmeden tatillerine ve turlarına hemen başlama şanslarına sahiptirler. Kıbrıs’ta en uygun araç kiralama şirketlerinden biri olduğumuzu ve bunu yaparken de en iyi hizmeti sunduğumuzu gurur içinde söyleyebiliriz.


Kıbrıs’a gelmeden önce araç rezerve işlemlerini  yapmanızı tavsiye ederiz ki geldiğiniz zaman istediğiniz marka model araçlarınız hazır olsun. Yoğun dönemlerde araba bulmada yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıyı minimuma indirmek adına müşterilerimizin aylar öncesinden rezervasyon yapıp araçlarını ayırtmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece güzel tatilleri güzel ve konforlu bir başlangıçla taçlandırılsın. Ercan rent a, Kıbrıs turizimini geliştirmek, Kıbrıs Rent a  sektöründe Kıbrıs'a gelecek olan misafirlerimize iyi ve güveli kaliteli hizmeti verebilmek için kurulmuş yeni, kaliteli ve güncel bir şirkettir. Amacımız müşterilerimizin Kıbrıs’ta güvenli, rahat ve konforlu bir şekilde gezmelerini sağlamaktır. Bu yönde vermiş olduğumuz kaliteli hizmet müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzdur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kıbrıs’ı ziyaretinizde Ercan Havalimanında kiralayacağınız araç ile Kıbrıs’ın Karpaz bölgesine veya turizm yönünden zengin olan adamızın herhangi bir noktasında görülmeye değer tarihi ve doğal güzelliklerini gezmek için araç kiralama şansınız var. Bu sayede Girne’de Çıkartma Plajı’ndan başlayarak St. Hilarion Kalesi, Mavi Köşk gibi tarihi mekanları da  ziyaret edebilirsiniz.

Mağusa bölgesinde ise Salamis Harabeleri, Lala Mustafa Paşa Cami, Venedik Sarayı gibi birçok tarihi güzellikler bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en iyi plajı olarak nam salmış Altın Kumsal’ ı görmeden Kıbrıs’tan ayrılmamanızı tavsiye ederiz.  Yine Karpaz Yarımadası’nda bulunan Apostolos Andreas Manastırı, Aphendrika kalıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Adamızın doğu kısmı kadar batı kısmında da sizi büyüleyecek güzellikler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;  Güzelyurt bölgesinde Aziz Mama Manastırı, Güzelyurt Doğa ve Arkeolji Müzesi (özellikle çocuklarınızla ziyaret edebileceğiniz bu müzede mumyalanmış hayvan türleri ilginizi çekecektir.) dir. Güzel adamızın gezilecek, görülecek bütün mekanlarını ne yazarak ne anlatarak bitiremeyiz. Bizim size tavsiyemiz gelip ziyaret etmeniz. Ziyaret ederken konforlu, güvenli ve huzurlu bir yolculuk da deneyimlemek isterseniz 7/24 hizmetinizdeyiz. Unutmayınız ki güzel bir tatilin ilk adımı iyi ve güvenli bir transferle başlar.