Kiralama Şartları


  • Araç kiralama süresi en az 3 gündür. Fakat 3 günlük toplam ücreti ödemek şartıyla aracı 1 veya 2 gün de kiralayabilirsiniz.
  • Uzun süreli araç kiralamaları için özel indirimli fiyat uygulanmaktadır.
  • Kiralayan kişinin geçerli sürüş ehliyeti, nüfus cüzdanı veya pasaportunun kesinlikle yanında bulundurması gerekmektedir.
  • Kuzey Kıbrıs sınırları içerisinde araç kiralamak için en az 3 yıllık ehliyete sahip olmak ve 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs‘ta öğrenci sıfatında bulunan kişilere de araç kiralanmaz.


Sigorta Şartları


Tüm araçlarımız 500 EURO muhafiyetli kasko sigortası dahilindedir. Bu kasko sigortası kaza anındaki hasarları kapsamaktadır. Sigorta şartlarının oluşması durumunda , sürücünün suçlu olması halinde 500 EURO ya kadar olan muhafiyet ücreti müşteriye aittir , geriye kalan hasar ücreti sigorta tarafından karşılanacaktır. Eğer kaza esnasında aracı kiralayan sürücü suçsuz ise 500 EURO luk muhafiyet ücreti talep edilmez. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan( park halindeki hasarlar , lastikte oluşan hasarlar , cam kırılması , far kırılması , anahtar kırılması veya kaybolması ) hasarları karşılamaz.