POY Rent A Car, Ercan Havalimanı girişinde yer almaktadır. Taşımacılık sektöründe yola çıkan bu sektörde müşteri memnuniyeti bizim için bir önceliktir. POY Rent A Car olarak güvenli araçları ve güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerimize stressiz, güvenli, konforlu ve ekonomik bir araç kiralama hizmeti sunmak için çalışıyoruz.


Kıbrıs araç kiralama pazarına yönelik tamamen yeni bir anlayış geliştirdik. Bu nedenle son model araçlar, en lüks araçlar, orta segment ve ekonomi sınıfı araçlarla donatıldık. Sizin için en uygun olanı seçmeniz için bir çeşidimiz var. Sizlere kaliteli hizmet ve araçlar ile en uygun fiyatları sunuyoruz.

POY Rent A Car, Kıbrıs'ta araç kiralamada en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Özellikle müşterilerimize sunduğumuz 24 saat yol yardımı ile her zaman yanınızdayız.


Taşımacılık sektöründe müşterilerinizin güvenliğini sağlamak için her zaman yapılması gereken en önemli şey tüm araçların bakımlarının yapılmasıdır. Ne yazık ki, günümüzde çoğu şirket, müşterilerinin güvenliğini korumak ve sağlamak için çalışmak yerine kâr yönüne odaklanmaktadır. Birçoğu bu hataya düşüyor ve değerli müşterilerini tamamen ihmal ediyor ve bu da çoğu zaman nakliye sektörünün karalanmasına yol açıyor.


Gelecekteki hedeflerimiz, hizmetlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize global araç kiralama hizmetleri sunmaktır. Dünyanın her yerindeki değişimlere ayak uydurmak, şirketimizde gerekli yenilikler için olmazsa olmazdır. Şirketimizi dünya çapında genişleterek herkesin araç kiralama hizmetlerinden faydalanmasını sağlamayı amaçlıyoruz.


Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Müşterilerimize en iyi hizmeti çok özenli ve özenli bir şekilde, saygı ve güven çerçevesinde sürdürmeyi planlarken, müşterilerimizin de bize aynı şekilde yaklaşmasını umuyoruz.